Купити Металопрокат

ТОВ Максима Метал Сервіс - максимальний вибір металу

Компанія

Компанія
"Максима Метал Сервіс"

Дізнайтеся про нас більше

Компанія Максима Метал Сервіс була заснована в 2001 році.

Ми впевнено витримуємо конкуренцію і накопичуємо все більше вдячних постійних клієнтів. Наші клієнти знають нас, як компанію, яка надає високоякісний сервіс, а якість продукції відповідає внутрішнім Українським і міжнародним стандартам.

Співпраця з цими підприємствами дозволяє нам запропонувати досить широкий асортимент продукції сертифікованої якості, а наш досвід і репутація, досягнуті за роки роботи, гарантують високий рівень сервісного обслуговування та поставок.

Наша мета - максимально задовольнити потреби Клієнта. Для цього ми намагаємося максимально оперативно обслуговувати кожного Клієнта, бо розуміємо, що істина «час - гроші» вельми актуальна в наш час.

 При роботі з нашою компанією Ви істотно економите Ваш час і кошти. Крім приємних знижок, ми можемо організувати для Вас доставку вантажу в будь-яку точку України прямо з заводу-виробника, минаючи проміжні склади і істотно знижуючи витрати на транспортування.

 Ми завжди відкриті для плідного і довгострокового співробітництва з будь-яким Клієнтом, приділяючи кожному Замовнику належну увагу.

Переваги нашої компанії
За що нам довіряють клієнти і партнери?
Складський сервіс

Складський сервіс

Три металобази забезпечують постійну наявність широкого асортименту металопрокату в достатній кількості.

Комплектація замовлення

Комплектація замовлення

Наші склади мають необхідне обладнання для різання металу і комплектації замовлення. Товар буде відсортований відправки.

Підготовка і вантаження

Підготовка і вантаження

Весь товар на нашій металлобазе буде якісно підготовлений, відсортований і відвантажено для подальшої відправки на об'єкт.
Оперативність і чіткість

Оперативність і чіткість

Оперативна і чітка відвантаження металу точно в строк. Девіз нашої компанії - метал в потрібний час, в потрібному місці!

Доставка на об'єкт

Доставка на об'єкт

Доставка продукції власним автотранспортом. Товар буде доставлений за вказаною Вами адресою і точно в строк.

Персональний менеджер

Персональний менеджер

Індивідуальна робота з кожним клієнтом. Один наш менеджер працює для Вас замість десятка постачальників.

Наші партнери
Надійні бізнес-відносини